HAYALLERİNİZİ GERÇEKLEŞTİRMEYE HAZIR MISINIZ?

HAYALLERİNİZİ GERÇEKLEŞTİRMEYE HAZIR MISINIZ?

İşte size yeni bir iş fırsatı! DORE

Dore, Ülker markasını da bünyesinde barındıran Yıldız Holding'in bir iştirakidir. Merkezi İstanbul'dadır ve %100 yerli sermaye ile kurulmuş bir Türk firmasıdır. Makyajdan cilt bakımına, mutfak ürünlerinden evinizin tüm ihtiyaçlarına kadar pek çok farklı ürünü bulabileceğiniz Dore kataloğunda ailenizdeki herkese göre uygun ürünler bulunur. Dore kataloglarında yer alan ürünler, yurt genelindeki bağımsız temsilciler aracılığıyla satışa sunulur. Dore Temsilcileri, çevrelerindeki kişilere Dore ürünlerini tavsiye ederek kendi kazançlarını sağlarlar.

DORE, avon, oriflame vb. gibi ev hanımlarına iş fırsatı sunmaktadır. Onlardan FARKI ise ev bakım ürünleri ve mutfak ürünlerinin de satışını yapmasıdır. Ayrıca sadece 1 kereye mahsus olmak üzere 10 tl kayıt ücreti alınır.(Her yıl kayıt ücretinin yenilenmesi istenmez.) Bu da ilk siparişinizde faturaya yansıtılır. Dore katalogları avon, oriflame gibi aylık değil. 2 aylıktır. Yani şu anda ocak katalogu 2 aylık olup şubatta da aynı fiyatlar geçerlidir. Böylelikle indirimli ürünlerden müşterileriniz uzun süre faydalanabilir.

ASIL ÖNEMLİ OLAN İSE DORE ÇOK YENİ BİR FİRMADIR. 1.YILINI YENİ DOLDURDU. BU YÜZDEN ŞİMDİ ÜYE OLANLAR ÇOK ŞANSLI. Bildiğiniz gibi bu firmalarda önce üye olanlar kendi alt gruplarını oluşturarak grup lideri olurlar ve kâr payı kazanırlar. 5 kişilik alt grup oluşturursanız grup lideri çıkarsınız ve %4 kazanırsınız. 15 kişilik alt grup oluşturun uzman grup lideri olun %5 kazanın. 35 kişilik alt grup oluşturun direktör grup lideri olun %6 kazanın. Yani aylık kazancınız 50 tlden 2000 tl hatta daha fazlası olabilir. Bu size bağlı...

Üstelik avon, oriflame gibi firmalar Türkiye genelinde çok yaygın oluğu için üye sayısı çok fazla. Bu yüzden ilk üye olanlar asıl parayı kazanmaktadır. Dore ise 1.yılını yeni doldurdu. Türkiye genelinde 15.000 civarı üyesi var. Şu anda üye olmak çok kârlı. Üstelik sadece makyaj ürünleri,kişisel bakım ürünleri yanısıra ev bakım ürünleri, mutfak gereçleri de satışta olup fiyatları da çok ucuz ve caziptir. Bu yüzden satış yapmak da çok kolay... Yani oriflame ve avon müşterileri bile sizden ürün almaya başlayacatır. Hatta avon ve oriflame temsilcileri doreye üye olmaya başladılar bile..İnanın ben bu işi 5 aydır yapıyorum. Üstelik 2 çocuğum olmasına rağmen (biri 10 yaşında okulu dersleri, diğeri 2 yaşında ve yaramaz bir oğlan olmasına rağmen) çok rahat satış yapıyorum. 500 tl nın altında satışım olmuyor. Üstelik grup lideriyim.

Benim Kazancım ne olacak derseniz;

Temsilci olduğumda kazancım ne olacak?
Kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinden %33, ev bakım ve aksesuar ürünlerinden %23 oranında kazanç elde edeceksiniz.

Dore Temsilcisi olmak için hangi şartlar aranıyor?
18 yaşını doldurmuş olan her TC vatandaşı Dore Bağımsız Temsilcisi olmak için başvuru yapabilir.


Sipariş vermediğim zamanlarda da DoreTemsilcisi olarak kalabilir miyim?
3 kampanya dönemi boyunca üst üste sipariş vermemeniz durumunda temsilciliğiniz sona ermektedir. (3 aylık)

Siparişimle ilgili kargo ve hizmet bedelleri nelerdir?

90 TL ve üzeri siparişlerinizde hizmet bedeli alınmaz.
90 TL’nin altındaki siparişlerinizde 9 TL hizmet bedeli fatura tutarına eklenecektir. (kargo bedeli)
Dore'deki ilk siparişinizin tutarı 60 TL ve üzerindeyse hizmet bedeli alınmaz.

Sipariş limitim var mı? (üst limit)

Tüm temsilcilerin başlangıç limitleri 135 TL'dir. Limit kullanılan ilk siparişte borç zamanında ödenmişse temsilcinin limiti otomatikman 200 TL’ye yükseltilir. Limit artırım başvurusu onaylanan temsilciler, en az iki kampanya sonrasında 400 TL’lik bir limite de sahip olabilmektedirler. Tabi ki bundan daha az da sipariş verebilirsiniz. Yani tupperware gibi en az 200 tl lık sipariş vermek zorunda değilsiniz. 90 tl nın altında da sipariş verebilirsiniz. Ancak kargo bedeli ödersiniz.

BAŞARILI OLABİLİR MİYİM?
Bugüne kadar hiç böyle bir iş yapmış olmasanız bile başarılı olabilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm destek, bilgi ve eğitimleri Dore size sağlayacaktır.

BEN DE DORE TEMSİLCİSİ OLABİLİR MİYİM?

Dore Temsilcisi olmak için sermaye, tecrübe, eğitim, bilgisayar bilgisi ve yabancı dil gerekmez. Sadece 18 yaşından büyük olmanız yeterlidir.

Eğer kararınızı verdiyseniz ya da aklınıza takılan sorularınız varsa
doredanismani@hotmail.com yada cicimebru@hotmail.cm adresine mail atabilirsiniz.

AYRICA DORE İLE İLGİLİ TÜM SORULARINIZI İSTER MAİL ADRESİME YAZARAK İSTER TELEFON İLE SORABİLİRSİNİZ. SİZ DE ŞİMDİDEN ÜYE OLUN KAZANMAYA BAŞLAYIN.ŞİMDİDEN ÜYE OLURSANIZ BENİM GİBİ GRUBUNUZU OLUŞTURUR VE PARA KAZANMAYA BAŞLARSINIZ.BİRKAÇ SENE SONRA SİZ DE KAZANDIĞINIZ PARALARA ŞAŞIRIRSINIZ.

UNUTMAYIN; TUPPERWARE, AVON, ORİFLAME, DORE GİBİ FİRMALARA İLK ÜYE OLANLAR ASIL PARAYI KAZANIRLAR.


Dore temsilcisi olmak istiyorsanız

doredanismani@hotmail.com yada cicimebru@hotmail.com adresine bildiriniz.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !