Sivilce ve siyah noktalara kesin çözüm...

Merhaba arkadaşlar. Ben 4 ay önce  Dore ye üye oldum. Ürünlerimin satışı ve kârı oldukça iyi. Ama yanlış anlamayın bu satış ya da üyelik için değil.
Benim 11 yaşında 5.sınıfa giden kızım var. Cilt tipi baba tarafına benziyor. Çerez, kola, cips, çikolata türü ürünler yedikçe suratında 9 yaşından beri sivilceler çıkıyor. Ya da alnı pütür pütür sivilcelerle doluyor. Henüz ergenliğe de girmemiş olmasına rağmen 2 senedir sivilcelerle uğraşıyor. Geçen sene sınıf öğretmeni yüzünde çıkan sivilceler yüzünden bana kızınızda ya da ailenizde şeker hastalığı var mı diye sordu.Yok ama neden sordunuz deyince de suratında çıkan sivilceler bir türlü iyileşmiyor ve yaraya dönüşüyor dedi. Aslında yaraya dönüşmesinin sebebi sivilceleriyle oynamasıydı. Eli devamlı yüzünde olursa her türlü mikrop da bulaşır. Tabiki bir türlü düzelmez. Bende de regl dönemlerine yakın yüzümde değil ama vücudumda çıban şeklinde sivilceler çıkar beni de çok rahatsız ederdi. Hatta arkadaşlarıma bu sivilceler yüzümde çıksa sokağa çıkamam der gülüşürdük. 2 ay önce dore nin sivilceler ve siyah noktalar için olan pure control akne giderici jel ini aldım. Kızımın yüzünde yara şeklie dönüşen o sivilceleri 4-5 gün içinde tamamen geçirdi. Ben de çıban kadar büyük çıkan sivilceme belirdiği anda üzerine parmağımla sürdü. Aynı gün söndü. Ertesi gün de sürdüğümde kurtulmuş oldum. 15 ml. lik kendi küçük ama marifeti büyük olan sivilce savaşçısı diye arkadaşlarıma ve çevreme öneriyorum. Şu ana kadar çevremde sivilceyle başı belada olan tüm arkadaşlar kendilerine ve çocuklarına aldılar. Hepsine kullandıktan belli bir süre sonra sorduğumda %100 memnuniyetleri olduğunu söylüyorlar. Sizlere de tavsiye ederim.Fiyatı bu ay da indirimde 9 TL. Diğer ürünlerini de aldım. Hepsini birden kullandığınızda daha çok faydasını görüyorsunuz. Tonik ve matlaştırıcı kremini bir arkadaşım kendi arkadaşına aldı. Arkadaşının da yüzünde yanaklarında çok fazla sivilceleri olduğunu bi ara doktor tedavisi de gördüğünü söylemişti. Ben kendisini tanımıyorum hiç de görmedim. 27 yaşında genç ve bekar bir bayan olduğunu sivilceler yüzünden çok sıkıldığını arkadaşım söylemişti. Düzenli olarak kullanmış ve kendisini arkadaşım gördüğünde çok şaşırmış. Sivilcelerin çoğu gitmiş. Yüzüne bir güzellik gelmiş kendi de halinden çok memnun. Herkese tavsiye ediyor. Tavsiye etmesine de gerek kalmıyor zaten onun eski halini bilenler benden ürünü almak için geliyorlar.
Aslında ben eskiden beri özellikle ergenlik dönemindeki gençlere hep sivilcelerinizle oynamayın zamanı gelince geçer ne gerek var doktora gitmeye der dururdum. Ben şanslı bir azınlıktanım. Ergenlik döneminde de bende hiç sivilce çıkmadı. Bu yüzden akıl vermek çok kolaydı. Ama kızımda şimdiden yaşamaya başlayınca iş değişti. Ne kadar şunu yeme bunu yeme desek de sonuçta çocuk. Cildi de yağlı olunca anında sivilce çıkıyor. Ama şimdi eveline ın ürünlerini kullanıyor. O da, ben de memnunum.                                                                                                                                                                      Ben ve kızım önce aşağıda yazan 5 numaralı eveline ürününü kullandık ve memnun kaldık. Müşterilerim
4 numaralı ürünü düzenli kullandıklarında memnun kaldıklarını söylediler. Daha önce bahsettiğim arkadaşımın tanıdığı 27 yaşındaki bayan 2 ve 4 numaralı ürünü aldı ve yüzü düzeldi. Kızımın okulundaki bir öğretmen3 numaralı ürünü aldı. Henüz yeni kullanıyor. Memnun kalıp kalmadığını öğrenemedim. Ben kızıma da 1 ve 4 numaralı ürünlerden aldım. Onları da kullanmaya 1 haftadır devam ediyor. Sivilce belirtileri azaldı. Tonikle benim de siyah noktalarım yok oluyor. Fiyatları şu anda indirimde. Bence deneyin...

Pure Control Tonikler, sivilce ve siyah nokta oluşumunu önlemeye yardım eder. Ciltteki fazla yağı temizler ve mat bir görünüm sağlar. Gözenekleri temizler ve sıkılaştırır. Cldin üst tabakasını pürüzsüzleştirir. Cildinize hangisi uygunsa onu seçebilirsiniz.
1) Eveline Pure control Derinlemesine Temizleyici Tonik 150 ml
2) Eveline Pure Control Yatıştırıcı ve Yumuşatıcı Tonik 150 ml.
Kullanımı: Her sabah ve akşam cildinizi temizledikten sonra bir pamuk üzerine döktüğünüz tonikle göz çevresine getimeden yüz ve boynunuzu silin.

3) Eveline Pure Control Derinlemesine Temizleyici Jel ve Peeling 200 ml.
Cildi derinlemesine temizler ve ferahlatır. Ölü hücreleri giderir v siyah nokta oluşumunu önlemeye yardımcıdır. Kullanımı: Sabah ve akşam nemlendirilmiş yüz, boyun, alıni ve çene bölgesine uygulanır ve ılık suyla durulanır.

4) Eveline Pure control Nemlendirici ve Matlaştırıcı Krem 75 ml 
Sivilce ve siyah nokta oluşumunu önlemeye yardım eder. Mat bir görünüm sağlar. Cildi nemlendirir, besler ve rahatlatır. Ciltteki tahriş ve kızarıkları yatıştırmaya yardım eder. Kullanımı: Sabah ve akşam temiz cilde masaj yaparak uygulanır.

5) Eveline Pure Control Akne Giderici Jel 15 ml. 
Anti bakteriyeldir. Tahriş etmeden sivilce ve siyah noktaları gidermeye yardımcı olur. Ciltteki tahriş ve kızarıklıkları yatıştırmaya yardımcıdır. Kullanımı: Sivilce belirdiğinde üzerine sürülür, geçene kadar kullanılır. Sadece sivilcenin üzerine...

Deneyin görün... Bilgi almak isterseniz doredanismani@hotmail.com  mail atabilirsiniz.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !