YENİ İŞ FIRSATI

Öncelikle DORE Yıldız Holdinge ait bir firmadır. Yıldız Holding ÜLKER firmasını da bünyesinde barındıran büyük bir holdingtir.

Türkiye'nin en büyük ve hızlı büyüyen gruplarından; Ülker, Bizim, İçim, Café Crown, Alpella, Çamlıca, Colaturka, Superfresh, Uno, Godiva gibi markaları bünyesinde bulunduran Yıldız Holding, Hızlı Tüketim Ürünleri, Finans, Bilişim, Telekomünikasyon ve Gayrimenkul sektörlerinde yurtiçi ve yurtdışında faaliyet gösteren şirketlerden oluşmaktadır.

Yıldız Holding Ambalajda Lider İsim Rotopaş’ı Bünyesine Kattı.
Ülker’i de bünyesinde barındıran Yıldız Holding, satın almalarla büyümesini gıda dışındaki sektörlerde de sürdürüyor. Yıldız Holding, dünya lideri Alcan Packaging’in İstanbul merkezli firması Rotopaş’ı bünyesine kattı. Yıldız Ambalaj Grubu’na katılan Rotopaş endüstriyel ve ev içi kullanıma yönelik PVC streç film ve PVC shrink film üretiminde lider.

Gelelim Dorenin ürünlerine:

EVELINE CİLT BAKIM ÜRÜNLERİ

Dore, cilt bakımında uzmanlığı kanıtlanmış bir markayı portföyüne katıyor. Ürünleri tüketici değerlendirmelerinde pek çok kere ödül almış olan bu marka, 23 Mart 2009 itibariyle Dore kataloglarındaki yerini aldı.

Eveline ürün portföyü içerisinde yaş gruplarına ve cilt ihtiyaçlarına yönelik pek çok farklı yüz bakım serisi, el ve ayak bakım kremleri ve vücut bakım ürünleri yer alıyor. Çeşitli doğal bileşenler de kullanılarak geliştirilen formüller, şık ve kullanışlı ambalajlarla sunuluyor.


FLINKA NANO SILVER PROTECTION TEMİZLİK BEZLERİ

Gümüş eski çağlarda su kaynaklarını dezenfenkte etmek için kullanılırdı. Ayrıca atalarımız sütün daha uzun süre taze kalması için içine gümüş paralar atardı. Flinka Nano Silver Protection Temizlik Bezleri de gümüş iyonlarının doğal etkisinden gelen bu özelliği günümüz teknolojisi ile birleştirerek özel olarak geliştirildi.


Enlarge this imageReduce this image


Enlarge this imageReduce this image


Enlarge this imageReduce this image


Enlarge this imageReduce this image


Flinka Nano Silver Proctection Temizlik Bezlerinin içerisinde bulunan gümüş iyonları su ile temasa geçtiğinde bakteri ve mikrop oluşumunu önler. Bakteriler üreyemediği için bez koku yapmaz ve güvenle kullanılabilir.

Anti bakteriyeldir. Diğer mutfak bezlerine göre %99 daha az bakteri ve mikrop barındırır.
Islak kalsa bile koku yapmaz.
Uzun süre deforme olmaz.
60 dereceye kadar çamaşır makinesinde yıkanabilir.

Citron markalı ürünler kaliteli polikarbon malzemeden üretilmiştir.
Cyrstal Vakumlu Saklama Kaplrı özel pompasıyla saklama kabının içindeki havyı vakumlayarak, ürünlerin oksidasyona uğramasını ve nemlenmesini engeller. Ekmek, sebze, meyve ve kuru gıdalarınızı bayatlamadan, bozulmadan ilk günkü tazeliğinde uzun süre saklamanızı sağlar. Kırılmaya dayanıklı polikarbon malzemeden yapılmıştır.


Glazin Process teknolojisi sayesinde tavaların desenleri cam gibi parlak görünür. Aşınmaya karşı ekstra dayanıklıdır. İtalyan üretimi bu tavaların temizlenmesi çok kolaydır. Gazlı ve elektrikli ocaklarda güvenle kullanılabilir. 3 katmanlıdır.

Sılıkomart kek kalıpları İtalya'da üretilmiştir. Yapışmaz, esnek ve kokusuzdur. Dünya çapında patentli halka sistemi dökülmez ve taşmaz.

DORE ürünleri kalitelidir. Dore müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

DORE ye üye olup satışlarını yapmak siz de benim gibi kazanç sağlamak istiyorsanız cicimebru@hotmail.com a mail atın. Siz de DORE ailesine katılın. Kazançlı çıkın.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !